رکوردشکنی کارکنان خط تاندم‌میل مداوم نورد سرد فولاد مبارکه
کارکنان خط تاندم‌میل مداوم نورد سرد فولاد مبارکه روز دوشنبه دوم آبان ماه 1402 توانستند برای دومین بار پیاپی، بیش از ظرفیت اسمی خط تولید کنند و به ثبت رکورد روزانه تاریخی دیگری دست یابند.

به گزارش  چیلان ،محسن استکی، مدیر محصولات سرد ناحیه نورد سرد، در پی کسب این رکورد غرورآفرین اظهار کرد: اهمیت ثبت این رکورد در این است که هیچ‌گونه توسعه‌ای در این خط انجام نشده و این امر شرایط تولید و رکوردشکنی را سخت‌تر کرده بود.

وی تصریح کرد: علی‌رغم همه محدودیت‌ها، برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت متفاوت در بهره‌برداری و تلاش مضاعف کارکنان خط تاندم‌میل مداوم نورد سرد برای جبران همه کاستی‌ها به بار نشست و تولید ۶۰۷۱ تن کلاف خام سرد در یک روز در دفتر افتخارات نورد سرد ثبت شد.

مدیر محصولات سرد خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ویژه خط تاندم‌میل برای دست‌یابی به چنین تولیدی لازم است که برای همه لحظات برنامه‌ریزی، کنترل و نظارت وجود داشته باشد که خوشبختانه با این اقدامات نتیجه موردنظر حاصل شد.

استکی در ادامه عنوان کرد: با عنایت به روند رو‌به‌رشد و رکوردهای چندماهه اخیر خط تاندم از نظر کمی و کیفی، ان‌شاءالله شاهد موفقیت‌های دیگری نیز در این خط خواهیم بود.

وی در پایان از حمایت‌های مدیریت ارشد سازمان و تمامی واحدهای پشتیبانی و جنبی، کارگاه غلتک، واحد برنامه‌ریزی تولید، مدیریت انبارها و گروه تخصصی و دفتر فنی تعمیرات و تولید تشکر کرد.

رکوردشکنی در سایه محدودیت‌ها و مشکلات فراوان همچون تحریم‌ها
محمود رضا قرمزی، رئیس دفتر فنی تولید ناحیه نورد سرد نیز ضمن تبریک این دستاورد به کلیه همکاران گفت: رکوردهای خطوط تولیدی که در سایه محدودیت‌ها و مشکلات فراوان، همچون تحریم‌ها و… محقق می‌گردد نشان از همت و اراده همکاران گرامی دارد.

وی اظهار امیدواری کرد در ادامه راه نیز با افزایش کمیت و کیفیت تولید، سهم بیشتری در جلوگیری از واردات ورق خام و خروج ارز از کشور داشته باشیم.

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید و فراتر از ظرفیت اسمی خط تولید
مرتضی اکبری، رئیس واحد تاندم‌میل نورد سرد نیز در این باره چنین گفت: شکستن رکورد قبلی که در اول اسفندماه ۱۴۰۱ و به میزان ۶۰۰۶ تن ثبت شده بود در این خط به معنی واقعی کارستانی بود که در میدان عمل و به دست همکاران این بخش و یاری سایر واحدهای مرتبط به بار نشست.

وی ظرفیت اسمی روزانه این خط را به‌طور متوسط حدود ۴ هزار و ۳۰۰ تن اعلام و عنوان کرد: این رکوردها حاصل فعالیت‌های گوناگون در تمام گروه‌های کاری بوده است. فعالیت‌هایی نظیر برنامه‌ریزی و اجرای منظم تعمیرات و استانداردها، افزایش آماده‌به‌کاری تجهیزات، بازرسی‌های دقیق و مداوم و پیگیری مستمر پارامترهای تأثیرگذار بر تولید که با همت و همدلی تمامی کارکنان تولید و تعمیرات محقق شده است.

رئیس واحد تاندم‌میل نورد سرد اظهار امیدواری کرد همان‌طور که رکورد روزانه پس از یک ماه مجدداً محقق شد، در آینده نیز این افتخارآفرینی تداوم داشته باشد.

اکبری در خاتمه از حمایت صمیمانه مدیر نورد سرد، مدیر محصولات سرد، واحدهای بسته‌بندی و انبار، کارگاه غلتک نورد سرد، برنامه‌ریزی تولید نورد سرد، گروه‌های تخصصی و دفاتر فنی تولید و تعمیرات نورد سرد قدردانی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۷ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۶
شناسه مطلب : 55858
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی