افزایش همزمان عرضه و قیمت آهن اسفنجی/ نتیجه معاملات آهن اسفنجی در بورس کالا
امروز شنبه 25 فروردین 1403، بورس کالا میزبان عرضه 148 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 90 درصد عرضه‌ها مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش  چیلان  ، امروز شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳، بورس کالا میزبان عرضه ۱۴۸ هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای ۱.۳ برابری نسبت به عرضه، ۹۰ درصد عرضه‌ها مورد معامله قرار گرفت.

قیمت میانگین موزون هر کیلو آهن اسفنجی در معاملات اخیر نسبت به هفته گذشته ۲.۱ درصد افزایش داشت و به ۱۳۱۴۳ تومان رسید. قیمت میانگین موزون معاملات آهن اسفنجی در هفته گذشته ۱۲۸۷۳ تومان بود.

بیشترین حجم عرضه امروز آهن اسفنجی از سوی فولاد خوزستان با ۳۰ هزار تن بود. بالاترین رقابت و قیمت امروز آهن اسفنجی هم مربوط به توسعه آهن و فولاد گل گهر با میانگین ۱۳۵۷۱ تومان بود .

خلاصه تحلیل   چیلان  :

در معاملات امروز هر چند شاهد افزایش حجم عرضه آهن اسفنجی بودیم اما به واسطه هیجانات نرخ ارز ناشی از تنش های نظامی احتمالی، قیمت این محصول نیز افزایش یافت و تاثیر افزایش عرضه در کاهش قیمت را خنثی کرد. امروز برای اولین بار در سال جدید، کل عرضه آهن اسفنجی معامله نشد و ۱۰ درصد عرضه به فروش نرسید!

آهن اسفنجی 1

2

تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۱۰
شناسه مطلب : 59753
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی