مدیرعامل مجتمع فولاد کویر در گفت‌وگو با چیلان خبر داد:رشد ۴۱ درصدی مبلغ فروش محصولات فولاد کویر در اردیبهشت ماه
احمد خوروش، مدیرعامل مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر، در گفت‌وگو با چیلان در مورد آخرین وضعیت درآمدهای فروش این شرکت اظهار داشت: فروش مقداری مجتمع فولاد کویر در اردیبهشت ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۱۱.۵ درصدی را تجربه کرده و فروش ریالی این شرکت نیز (ارزش فروش)، رشد قابل توجه ۴۱.۳ درصدی را نسبت به اردیبهشت سال ۹۸ تجربه کرده است.

مدیرعامل مجتمع فولاد کویر در گفتگو با خبرنگار  چیلان ، بیان کرد: در اردیبهشت ۹۹، میزان فروش فولاد کویر به ۹۲ هزار ۱۴۳ تن رسید که این رقم در اردیبهشت سال ۹۸، ۸۲ هزار و ۶۲۹ تن بوده است. ارزش فروش محصولات فولاد کویر نیز در اردیبهشت امسال به ۵۵۴.۹ میلیارد تومان رسید که این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۹۲.۶ میلیارد تومان بوده و لذا در ارزش فروش، فولاد کویر رشد ۴۱.۳ درصدی را تجربه کرد.

احمد خوروش در مورد آمار فروش تجمعی نماد بورسی کویر اظهار داشت: مبلغ فروش مجتمع فولاد کویر در دو ماه نخست سال جاری به ۸۲۲.۴ میلیارد تومان رسید که ۴۶.۳ درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته است. فروش مقداری فولاد کویر (تناژ فروش) نیز در مجموع دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال، نسبت به دور مشابه سال گذشته، رشد ۱۴.۲ درصدی داشته است.

مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر قصد دارد در سال جاری، ظرفیت تولید را به میزان ۳۰۰ هزار تن افزایش دهد.

فولاد کویر بزرگ‌ترین تولیدکننده میلگرد شاخه و کلاف در کشور است که در حال حاضر ۱۰ درصد از میلگرد ساختمانی کشور را تامین می‌کند.

 

2

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
شناسه مطلب : 31665
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی