با حضور بیش از 85 درصد سهامدارانمجمع عمومی عادی سالانه میدکو برگزار شد
این مجمع با حضور بیش از 85 درصد از سهامداران روز یکشنبه 2 خردادماه سال 1400 در محل سالن آمفی تاتر میدکو در تهران برگزار شد .

به گزارش  چیلان ، در این مجمع هیأت رییسه مجمع بر اساس ماده ۱۰۱ قانون تجارت و ماده ۳۰ اساسنامه شرکت ریاست جلسه به رییس هیأت مدیره شرکت، جناب آقای دکتر قاسمی واگذار شد .

در این جلسه پس از نمایش فیلم از اقدامات انجام شده در سال گذشته و همچنین ارائه گزارش عملکرد سال ۹۹ میدکو توسط جناب آقای دکتر سبزواری مدیر محترم برنامه ریزی، توسعه و تکنولوژی میدکو، قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی شرکت برای سال منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۲۹به تصویب رسید .

دکتر سبزواری در گزارش خود به میزان استخراج مواد معدنی و تولیدات میدکو در سال گذشته اشاره فرموده و گفت: به‌تازگی پروژه شرکت فولاد زرند ایرانیان به بهره برداری رسیده و نخستین شمش فولاد این شرکت تولید شده است.

وی ادامه داد: شرکت میدکو در سال گذشته در رتبه ۴۳ بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفت و توانست عنوان صادرکننده برتر را از آن خود کند.

به گفته  دکتر سبزواری، جمع درآمد میدکو در سال گذشته به ۱۴ هزار و ۱۴۹ میلیارد تومان رسید که ۲ هزار و ۱۹۴ میلیارد تومان آن سود خالص و یک‌هزار و ۷۳۹ میلیارد تومان آن سود قابل تقسیم بود.

1621756914.

برپایه این گزارش، در پایان مجمع عمومی عادی میدکو، صورت‌های مالی منتهی به ۱۲ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ به تصویب اکثریت سهامداران رسید.

سود قابل تقسیم شرکت یک هزار و ۷۳۹ میلیارد تومان یا ۳۸۴ ریال به ازای هر سهم بود که تخصیص سود به میزان یک‌هزار و ۴۸۲ میلیارد تومان یا ۳۲۸ ریال به ازای هر سهم در نظر گرفته شد.

سود تقسیم نشده در افزایش سرمایه شرکت از ۴۵ هزار میلیارد ریال به ۶۰ هزار میلیارد ریال لحاظ خواهد شد.

در این مجمع آقایان دکترخوشنویسان مدیرعامل شرکت فرتاک، دکتر ابراهیمی مدیرعامل شرکت ایمیکو، مهندس میرزایی مدیرعامل شرکت بابک مس ایرانیان، آقای طالب مدیر مالی و آقای ارباب مشاور مدیر عامل میدکو به سوالات سهامداران پاسخ گفتند.

2

تاریخ انتشار : ۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱
شناسه مطلب : 35824
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.