کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر
عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع و معادن غدیر از سرمایه گذاری جدید این شرکت در دو طرح مهم دیگر در شرکت فولاد شاهرود در استان سمنان، خبر داد.

به گزارش  چیلان ، دکتر «جاویدان محسنی» عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع و معادن غدیر “وکغدیر” در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر دکتر سید امیرعباس حسینی و فرماندار شاهرود و مدیران عامل شرکت‌های سهام پذیر، از سرمایه گذاری جدید در دو طرح مهم دیگر در شرکت فولاد شاهرود در استان سمنان، خبر داد.

دکتر محسنی از افتتاح کارخانه کاغذ سنگی خبرداد و گفت: در این بازدید برای احداث کارخانه تولید کلاف مفتول‌های فولادی به ظرفیت ۲۰۰ هزارتن در سال کلنگ زنی شد.

وی افزود :سرمایه‌گذاری این طرح و طرح تولید آهن اسفنجی با مشارکت شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان و شرکت معدنی وصنعتی چادرملو صورت می‌گیرد.

محسنی، همچنین از کلنگ زنی احداث کارخانه تولید آهن اسفنجی با روش SLRN با ظرفیت دویست هزار تن در سال در شرکت فولاد شاهرود در همین مراسم، خبر داد.

همچنین عضو هیئت مدیره هلدینگ صنایع و معادن غدیر با بیان اینکه ظرفیت تولید این ۲ طرح در استان سمنان ۴۰۰ هزارتن در سال می‌باشد، اعلام داشت در پایان این مراسم، با افتتاح فاز دوم فولاد سازی شاهرود توسط آقای دکتر حسینی ‌و آقای دکتر جلالی فرماندار محترم شاهرود، به ظرفیت ۱۰۰ هزار تُن در سال تولید انواع شمش فولادی برای این کارخانه میسر شد.

در آخر دکتر حسینی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری غدیر موفقیت های حاصله در این شرکت را به مدیران و کارکنان شریف شرکت و سهامداران و مردم شریف شهرستان شاهرود تبریک و تهنیت گفت.

گفتنی است که، افتتاح کارخانه تولید کاغذ از آهکرمیکرونیزه با ظرفیت ۴۰۰۰تن درسال در شرکت صنایع معدنی نوظهور شاهرود توسط دکتر حسینی انجام شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۳
شناسه مطلب : 40917
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی