آغاز به کار نهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس
نهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس با عنوان فرصت‌ها و تهدیدهای بازار جهانی فولاد و مواد اولیه در شرایط سخت با حضور مدیران، کارشناسان و فعالان عرصه صنعت فولاد کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش  چیلان ،نهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس با حضور فعالان حوزه تولید آهن و فولاد کشور و با بررسی شرایط بازار جهانی فولاد و مواد اولیه، فرصت‌ها و تهدیدها در شرایط سخت به همراه نمایشگاه جانبی آن صبح امروز ۱۷ مهرماه در هتل المپیک تهران آغاز شد تا آخرین وضعیت صنعت فولاد در ایران و جهان توسط خبرگان این صنعت مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

ایمیدرو، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و انجمن سنگ آهن ایران به عنوان همکاران این کنفرانس و شرکت‌های فولاد مبارکه، فکورصنعت تهران، شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان و مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، شرکت مهندسی بین‌المللی فولادتکنیک، شرکت صبافولاد خلیج فارس معدنی و صنعتی گل‌گهر، شرکت فولاد خوزستان، شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان حامیان این رویداد و نمایشگاه جانبی آن هستند.

وجیه‌اله جعفری، رئیس هیأت‌عامل ایمیدرو، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مهران محجوب‌نژاد معاون برنامه‌ریزی شرکت مهندسی بین‌المللی فولادتکنیک، ابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر و احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبافولاد خلیج فارس سخنرانان اصلی این کنفرانس هستند.

همزمان با برگزاری نهمین کنفرانس بین‌المللی استیل‌پرایس، ۴ پنل و میزگرد تخصصی با موضوع بازارهای جهانی فولاد و مواد اولیه، فرصت‌ها و تهدیدها در شرایط سخت، توسط متخصصان و کارشناسان این صنعت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
شناسه مطلب : 44564
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی