حضور مدیرعامل مپنا در همایش فولادی‌هاسخنرانی «مدیرعامل گروه مپنا» در همایش تخصصی «انرژی در صنعت فولاد»
دکتر عباس علی‌آبادی، مدیرعامل فعلی گروه مپنا و معاون اسبق وزیر نیرو در امور برق و انرژی، در «همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد» که با حضور مدیران عامل شرکت‌ها و هلدینگ‌های زنجیره آهن و فولاد برگزار می‌شود، حضور و سخنرانی خواهند داشت.

به گزارش  چیلان ، دکتر عباس علی‌آبادی، مدیرعامل فعلی گروه مپنا و معاون اسبق وزیر نیرو در امور برق و انرژی، در «همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد» که با حضور مدیران عامل شرکت‌ها و هلدینگ‌های زنجیره آهن و فولاد برگزار می‌شود، حضور و سخنرانی خواهند داشت.

دکتر علی آبادی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مکانیک با گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه تهران و دکترای مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر است. در کارنامه دکتر علی آبادی، مشارکت در اجرا و مدیریت پروژه‌های نیروگاهی کرخه و کارون ۳، مدیریت‌عاملی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و معاونت وزیر نیرو در امور برق و انرژی به چشم می خورد. همچنین از جمله برنامه‌های او حین تصدی معاونت امور برق وزارت نیرو، استفاده از نیروگاه‌های تجدیدپذیر و تکمیل نیروگاه‌های نیمه‌تمام بوده است.

گروه مپنا (مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران) یکی از شرکت‌های شناخته شده کشور و سطح بین‌المللی و شامل گروهی از شرکت‌ها است که در زمینه «ساخت نیروگاه‌»، خطوط لوله گاز، حفاری و لجستیک فعالیت دارد. به گفته دکتر علی آبادی، مپنا صاحب فناوری‌های نیروگاهی روز دنیا است و امروز این شرکت در دیگر کشورها نیز به صادرات تجهیزات نیروگاهی می‌پردازد.

به گزارش دبیرخانه همایش تخصصی انرژی در صنعت فولاد (چالش ها و راهکارها)، این رویداد تخصصی دوشنبه ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ زیر نظر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با حضور مدیران شرکت‌های بزرگ فولادی، معدنی و نیروگاهی، وزارتخانه های نفت، نیرو و صمت، شرکت ملی گاز، شرکت مدیریت شبکه برق، ایمیدرو و تشکل‌های تخصصی حوزه انرژی برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از جزئیات اولین همایش انرژی در صنعت فولاد اینجا را کلیک کنید.

عباس علی آبادی

2

تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹
شناسه مطلب : 45976
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی