حضور ایریسا در میان ۵۰۰ شرکت برتر ایران
در همایش رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100)، شرکت ایریسا در میان 5 شرکت برتر از نظر رشد سریع بین صد شرکت چهارم قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ،در همایش رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100)، شرکت ایریسا در میان ۵ شرکت برتر از نظر رشد سریع بین صد شرکت چهارم قرار گرفت.

شرکت ایریسا همچنین موفق به کسب رتبه ۳۳۰ شد که نسبت به رتبه ۳۶۵ سال قبل آن رشد چشمگیری را نشان می‌دهد.

معیار اصلی در انتخاب شرکت های برتر از نظر رشد سریع در بین صد شرکت چهارم تغییر رتبه فروش شرکت های فهرست صد شرکت چهارم طی چهار سال اخیر است.

فهرستی که بر اساس معیار اصلی فوق الذکر تهیه شده با توجه به معیارهای دیگری از جمله وجود اطلاعات شرکت در رتبه بندی IMI-100 برای حداقل ۳ سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیرو زیان ده نبودن شرکت پالایش شده که در مرحله پایانی پس از انجام مراحل فوق ، فهرست بدست آمده توسط کمیته‌ای از خبرگان صنعت و محیط کسب و کارمورد بررسی قرار گرفته و حداکثر ۵ شرکت که بهترین نتایج را کسب کرده بودند به عنوان شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع شناسایی و معرفی گردیدند.

گفتنی است در این همایش که با حضور مقامات و سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی کشور ، مدیران شرکت های برتر ایران و اساتید، متخصصین و خبرگان اقتصادی و صنعتی، دوشنبه ۳ بهمن ماه، توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، شرکت‌های پیشرو، شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع، شرکت‌های برتر صادرات‌گرا و شرکت‌های برتر دارای رتبه‌های ویژه معرفی شدند.

2

تاریخ انتشار : ۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱
شناسه مطلب : 47210
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی