مدیرعامل جدید شرکت مجتمع فولاد خراسان: جهش سهم خراسان از بازار فولاد کشور وجهه‌ی همت من خواهد بود
طهمورث جوانبخت، به عنوان ششمین مدیر عامل شرکت مجتمع فولاد خراسان منصوب شد، در نخستین سخنان خود در جایگاه مدیریت عامل بزرگ‌ترین قطب فولاد شرق کشور، با بیان این که فولاد خراسان تولیدکننده سه درصد فولاد خام کشور و ۵ درصد شمش فولادی کشور است یادآور شد: وجهه‌ی همت ما افزایش سهم بزرگ‌ترین فولادساز شرق کشور از بازار فولاد ایران و دو‌ برابر شدن سهم فعلی است و این کار را با همت کارکنان متخصص و‌متعهد مجموعه محقق خواهیم کرد.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان، بر ضرورت ارتقای ظرفیت تولید در شرکت به عنوان یک راهبرد موثر و‌ اولویت‌دار تاکید کرد و‌ افزود: اگر نگاه و اولویت ما ایجاد اشتغال است، باید بر خلاف روال گذشته، تمرکزمان بر مقوله‌ی توسعه و بالا بردن ظرفیت‌ها در یک بازه زمانی متناسب در اولویت قرار گیرد.

جوانبخت، توسعه سرمایه‌ی انسانی و افزایش اشتیاق و تعهد کارکنان در مسیر اهداف شرکت را از محورهای مهم راهبرد مدیریتی خود برشمرد.

وی خاطرنشان ساخت: سهم کنونی فولاد خراسان از بازار فولاد کشور پایین‌تر از استحقاق بزرگ‌ترین قطب تولید فولاد‌شرق ایران است. وی تنوع‌بخشی به سبد محصول و‌ توازن زنجیره‌ی تولید شرکت را از راهکارهای ارتقای این سهم برشمرد.

مهندس جوانبخت، توجه به صادرات را از موضوعاتی دانست که باید در چشم‌انداز شرکت مجتمع فولاد خراسان به صورت ویژه به آن پرداخته شود.

مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان، رفع دغدغه‌های شرکت در تامین پایدار انرژی را از اهدافی برشمرد که در آستانه قبول مسئولیت فولاد خراسان، آن را در زمره برنامه‌های اولویت‌دار خود قرار داده است.

photo ۲۰۲۳ ۰۲ ۱۶ ۲۳ ۲۲ ۰۰

2

تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲
شناسه مطلب : 47880
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی