سومین رکوردشکنی روزانه تولید روزانه میلگرد فولاد خراسان در سال ۱۴۰۲
کم‌تر از سه‌ هفته پس از ثبت نصاب پیشین واحد نورد فولاد خراسان، بار دیگر رکورد «تولید روزانه» محصول نهایی میلگرد این کارخانه (این بار در تولید مقطع ۲۵ میلیمتر) در روز دوشنبه ۱۵ آبان‌ماه شکسته شد.

به گزارش  چیلان ، کم‌تر از سه‌ هفته پس از ثبت نصاب پیشین واحد نورد فولاد خراسان، بار دیگر رکورد «تولید روزانه» محصول نهایی میلگرد این کارخانه (این بار در تولید مقطع ۲۵ میلیمتر) در روز دوشنبه ۱۵ آبان‌ماه شکسته شد.

رکورد روزانه قبلی نورد فولاد خراسان روز ۲۸ مهرماه در تولید مقطع ۲۰ میلیمتر رقم خورده بود و نیروهای پرتلاش واحد نورد این مجتمع روز دوشنبه موفق به ثبت رکورد تولید ۲ هزار و ۴۶۷ تن میلگرد با مقطع ۲۵ شدند.

در این پیوند، معاون بهره‌برداری مجتمع فولاد خراسان اظهار داشت: شکستن این رکورد روزانه، بیش از هر چیز ناشی از حمایت‌های مدیریت عالی شرکت، انگیزه، توانمندی و تعهد کارکنان و پشتیبانی و تامین مناسب و به موقع ملزومات تولید است.

فضیلتی همچنین با بیان این که رکورد پیشین تولید روزانه میلگرد با مقطع ۲۵، ۳۶ تن ارتقا یافته افزود: این موفقیت در حالی رقم خورد که آخرین رکورد ثبت شده از تولید روزانه «مقطع ۲۵ میلیمتر»، با ۲ هزار و ۴۲۱ تن، در شهریورماه سال ۱۳۹۳ ثبت شده بود.

فضیلتی، ضمن تبریک این موفقیت در سال مزین به عنوان «رشد تولید»، از حمایت‌های مهندس جوان‌بخت (مدیرعامل شرکت) و تلاش همه همکاران بهره برداری و پشتیبانی و نیز پیمانکاران مجموعه قدردانی کرد و این موفقیت‌ را به ویژه به تلاشگران واحد نورد فولاد خراسان تبریک گفت.

وی با اشاره به شرایط بسیار مساعد حاکم بر تامین مواد اولیه، ملزومات تولید و انگیزه‌ و روحیه‌ منابع انسانی شرکت ابراز امیدواری کرد که روند رو به رشد تولید در ماه‌های آتی‌ همچنان استمرار یابد.

1

2

تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۳
شناسه مطلب : 56172
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی