رکورد شکنی فولاد خراسان و رشد بیش از دو برابری درآمد ناشی از فروش در ۶ماه نخست امسال
شرکت «مجتمع فولاد خراسان» در حالی برای سومین ماه متوالی رشد درآمد حاصل از فروش محصولات‌ش را رقم زد که درآمد فروش شهریورماه شرکت، بالاترین درآمد ماهانه آن تاکنون بوده ‌است.

به گزارش  چیلان ،شرکت «مجتمع فولاد خراسان» در حالی برای سومین ماه متوالی رشد درآمد حاصل از فروش محصولات‌ش را رقم زد که درآمد فروش شهریورماه شرکت، بالاترین درآمد ماهانه آن تاکنون بوده ‌است.

فولاد خراسان در شهریور ماه امسال به درآمد فروش ۲۳۰۱.۸ میلیارد تومانی دست یافته که بالاترین درآمد ماهانه شرکت تاکنون بوده‌است.

فروش فولاد خراسان نسبت به ماه قبل ۱۶.۲% و نسبت به میانگین ماه های گذشته رشد ۷۸.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

گزارش‌های کدال حاکی است که فخاس در شهریور ماه امسال ۵۴۰۲۲ تن محصولات سبک ساختمانی به فروش رسانده که این رقم تغییر ۶۷.۸۷ درصدی را نسبت به ماه گذشته نشان می دهد. این درحالی است که نرخ فروش این محصول نسبت به ماه قبل تنها ۱.۴درصد تغییر داشته است.

فولاد خراسان از نظر فروش مقداری نیز به لطف فروش بالای شمش، بالاترین رکورد سال جاری را ثبت کرد و نسبت به ماه قبل رشد ۱۸.۵ درصدی در فروش مقداری و نسبت به میانگین ماه‌های قبل رشد ۸۳.۶ درصدی را گزارش کرده‌ است.

گفتنی‌ است جمع مبلغ فروش فولاد خراسان در ۶ ماه به ۸۷۴۹.۲ میلیارد تومان رسید که رشد کم نظیر ۱۱۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

photo ۲۰۲۳ ۰۹ ۲۸ ۰۸ ۰۲ ۱۰

2

تاریخ انتشار : ۶ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۲
شناسه مطلب : 54660
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی