رکوردهای تولید در همه نواحی فولاد خراسان شکسته شد
مدیرعامل «شرکت مجتمع فولاد خراسان» با اعلام این که همکاران‌ش آبان ماه امسال در اتفاقی بی‌نظیر موفق شده‌اند رکوردهای تولید ماهانه را در هر چهار کارخانه‌ی این شرکت جابه‌جا کنند، از عزم راسخ کارکنان شرکت در خلق این اتفاق تاریخی که از ابتدای راه‌اندازی شرکت تا کنون سابقه نداشته، قدردانی کرد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل «شرکت مجتمع فولاد خراسان» با اعلام این که همکاران‌ش آبان ماه امسال در اتفاقی بی‌نظیر موفق شده‌اند رکوردهای تولید ماهانه را در هر چهار کارخانه‌ی این شرکت جابه‌جا کنند، از عزم راسخ کارکنان شرکت در خلق این اتفاق تاریخی که از ابتدای راه‌اندازی شرکت تا کنون سابقه نداشته، قدردانی کرد.

طهمورث جوان‌بخت، با بیان این که کارکنان فولاد خراسان، شعار «رشد تولید» را با همتی مضاعف در شرکت تحقق بخشیده‌اند، افزود: همکاران باانگیزه و غیور ما تا کنون بارها رکوردهای تولیدی خود را جابه‌جا کرده‌اند، اما آبان ماه امسال در اتفاقی بی‌سابقه که احتمالاً در سایر شرکت‌های فولادی هم کم نظیر باشد، رکورد تولید ماهانه در هر چهار کارخانه (گندله سازی، احیا مستقیم، فولادسازی و نورد) همزمان شکسته شد.

جوان‌بخت با قدردانی از کلیه کارکنان شرکت در بخش‌های گوناگون تأمین، تولید، پشتیبانی و پیمانکاران برای رقم زدن این اتفاق تاریخی، قدردانی کرد.

معاون بهره‌برداری «شرکت مجتمع فولاد خراسان» در تشریح خبر این «جشنواره‌ی رکوردشکنی»، اعلام کرد: کارکنان واحد گندله سازی در آبان ماه امسال با تولید ۲۱۴ هزار و ۵۲۳ تن گندله، بالاترین نصاب تولید خود از ابتدای راه‌اندازی تا کنون را رقم زده و رکود قبلی این واحد را که در شهریورماه امسال ثبت شده بود، ۱۷۶۱ تن ارتقا دادند.

فرشید فضیلتی افزود: در ناحیه «احیا مستقیم» شرکت هم با تولید ۱۴۳ هزار و ۳۳۸ تن آهن اسفنجی، افزایشی ۲۴۰۳ تنی نسبت به بالاترین رکورد قبلی این ناحیه که در اردیبهشت ماه رقم خورده بود، به دست کارکنان سختکوش این ناحیه حاصل شد. این در حالی است که در واحد شماره یک این ناحیه هم با ۲۷۹ تن افزایش تولید، رکورد تولید ۷۱ هزار ۲۹۱ تن رقم خورد.

به گفته وی با تلاش کارکنان واحد فولادسازی نیز با تولید ۱۰۷هزار و ۴۶۰ تن شمش، افزایش ۱۱۴۶ تنی در تولید فولاد خام این واحد، به فاصله یک ماه از رکورد قبلی، به ثبت رسید.

وی همچنین افزود: همزمان با این رکورد شکنی‌ها، همکاران ما موفق شدند در تولید محصول نهایی نیز بالاترین نصاب تولید را در طی بیش از دو دهه از شروع به کار این کارخانه رقم زده و با تولید ۶۳هزار و ۸۹۴ تن میلگرد، پس از قریب به ۹ سال رکوردی را که در شهریورماه سال ۱۳۹۳ ثبت شده بود، ۱۱۹۴ تن ارتقا ببخشند.

معاون بهره‌برداری فولاد خراسان، این موفقیت را که حاکی از تعهد، انضباط و هماهنگی سازمانی، انسجام مدیریتی، روحیه وحدت و همدلی همکاران در تحقق شعار «رشد تولید» و حمایت همه جانبه ارکان عالی مدیریت شرکت، به ویژه مدیرعامل شرکت است، به تمام همکاران و اعضای خانواده بزرگ فولاد خراسان تبریک گفت.

خراسان 1

2

تاریخ انتشار : ۱ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۵
شناسه مطلب : 56628
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی