تولید فولاد خراسان جان گرفت
پس از قریب به ١٠٠ روز توقف تولید در بزرگ‌ترین قطب صنعت فولاد شرق کشور، که در پی قطع گاز مجتمع رخ داده بود، ساعت ١٨:٠٠ امروز نهم اسفندماه، روند تولید با پیگیری مجدانه مدیرعامل شرکت از سر گرفته شد.

به گزارش  چیلان ،پس از قریب به ١٠٠ روز توقف تولید در بزرگ‌ترین قطب صنعت فولاد شرق کشور، که در پی قطع گاز مجتمع رخ داده بود، ساعت ١٨:٠٠ امروز نهم اسفندماه، روند تولید با پیگیری مجدانه مدیرعامل شرکت از سر گرفته شد.

کارکنان مصمم و با انگیزه مجتمع فولاد خراسان که در سه ماه گذشته و با قطع جریان گاز، به تعمیرات اساسی و اورهال کامل کارخانه‌های احیا مستقیم، گندله‌سازی، فولادسازی و نورد مشغول شد‌ند، برای ازسرگیری جریان تولید لحظه شماری می‌کرده‌اند.

با به صدا درآمدن سوت قطار تولید، بزرگ‌ترین قطب صنعتی استان خراسان رضوی فصل تازه‌ای از تلاش و تولید را آغاز کرده است.

گفتنی است گاز علاوه بر ماده حامل انرژی برای ایجاد انرژی حرارتی، ماده احیا کننده‌ی مورد استفاده در کارخانه احیا مستقیم ١.۴میلیون تنی فولاد خراسان است. به دنبال سرمای هوا و قطع گاز وارداتی در ماه‌های اخیر، با هدف تعادل بخشی به شبکه سراسری با اولویت تامین گاز خانگی شهروندان، گاز مجتمع فولاد خراسان قطع شده بود.

طهمورث جوانبخت، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان همزمان با آغاز به کار تولید شرکت که امروز با حضور وی در سایت صنعتی آغاز شد، اظهار امیدواری کرد که با همت مضاعف همکاران متعهد و با انگیزه، شاهد دور تازه‌ای از رونق و شکوفایی و جبران از دست رفتن ناخواسته‌ی فرصت تولید باشیم.

طهمورث جوانبخت

2

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸
شناسه مطلب : 48221
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی