با همت معاونت طرح و توسعه در ناحیه پروژه‌های احیا انجام شد؛ آخرین تجهیز از پازل مسیر انتقال گندله به کوره زمزم ۳ فولاد خوزستان تکمیل شد
میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه گفت: مجموعه گالری CV08 پروژه زمزم ۳ با وزنی بالغ بر ۸۰ تن در تاریخ ۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ با موفقیت در محل خود نصب شد. این گالری آخرین بخش از مسیر انتقال گندله از دی‌بین زمزم ۳ تا کوره زمزم ۳ است.

به گزارش  چیلان ،میثم شهنیانی معاون طرح و توسعه در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی گفت: مجموعه گالری CV08 پروژه زمزم ۳ با وزنی بالغ بر ۸۰ تن در تاریخ ۲۱ مهرماه ۱۴۰۲ با موفقیت در محل خود نصب شد. این گالری آخرین بخش از مسیر انتقال گندله از دی‌بین زمزم ۳ تا کوره زمزم ۳ می باشد.

وی افزود: این گالری یکی از مهم ترین سازه‌ها و از اصلی‌ترین گلوگاه‌های پروژه زمزم ۳ بوده که برای نصب آن با مدیریت آقای مهندس ربی مدیر پروژه های ناحیه احیا و همت کلیه ارکان پروژه در یک عملیات حساس، سخت و طاقت‌فرسا، دو جرثقیل ۲۵۰ تن و ۲۰۵ تن به صورت هم زمان اقدام به باربرداری و نصب این گالری نموده‌اند.
شهنیانی اظهار داشت: سازه مورد نظر با زاویه ۴۳ درجه نصب شده که نوک سازه در ارتفاع ۷۶ متری در محل کوره و محل نشیمن تکیه‌گاه آن در ارتفاع ۶۷ متری بر روی تاور ۰۷ استقرار یافته‌ است.

2

تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۹
شناسه مطلب : 55604
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی