اختصاصی چیلانتولید فولاد آلمان در ۹ ماهه ۲۰۲۳ اعلام شد / تداوم جریان کاهش تولید در هفتمین تولیدکننده بزرگ فولاد جهان
جریان کاهش تولید فولاد آلمان در ماه نهم سال 2023 نیز ادامه یافت و این کشور در این ماه نزدیک به 3 میلیون تن و در کل 9 ماهه بیش از 27 میلیون تن فولاد تولید کرد.

به گزارش  چیلان ، در اینفوگرافی زیر که وب‌سایت جی‌ام‌کی‌سنتر منتشر کرده تولید فولاد آلمان در ۹ ماهه ۲۰۲۳ (ماه‌های ژانویه تا سپتامبر) نمایش داده شده است.

بنا بر داده‌های اینفوگرافی ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تن فولاد در این مدت در آلمان تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳.۶ درصد کاهش داشت.

از کل فولاد تولیدشده در این مدت ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آن در کنورتور و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تن آن در کوره قوس الکتریکی تولید شده است. در این باره زمانی تولید فولاد در کنورتور یک درصد رشد و در کوره‌های قوس الکتریکی ۱۲ درصد کاهش داشته است.

آلمان همچنین در این ۹ ماهه ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تن چدن و ۲۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن محصولات نورد گرم تولید کرد.

تولید فولاد آلمان در ماه نهم سال ۲۰۲۳ (سپتامبر) ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تن، تولید چدن آن یک میلیون و ۹۲۰ هزار تن و تولید نورد گرم آن ۲ میلیون و ۳۶۰ هزار تن بود.

 چیلان  در گزارشی که پیش از این درباره تولید فولاد آلمان منتشر کرد، از کاهش تولید فولاد در هشت ماهه سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد، جریانی که در ۹ ماهه نخست این سال نیز ادامه پیدا کرد.

 

اصلی 20

 

2

تاریخ انتشار : ۱ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۰
شناسه مطلب : 55630
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی