تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»
دبیرخانه «جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» از مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»، قدردانی کرد.

به گزارش  چیلان ، دبیرخانه سومین جشنواره «روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» با بررسی‌های میدانی و رصد فعالیت‌های بنگاه‌ها در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و ارزیابی اهتمام شرکت ها به این مهم، از مهندس جوان‌بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان، به خاطر زمینه‌سازی و اقدامات موثر و ایجاد فضای تعامل اجتماعی در روابط درون و برون سازمانی تقدیر و عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی» را به وی اعطا کرد.

به‌ گفته‌ی شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی فولاد خراسان، با حمایت مهندس جوان‌بخت از نهادینه شدن درک سازمانی از مسئولیت‌های اجتماعی و‌ تاکید ایشان بر تعامل سازنده با جامعه و ذی‌نفعان، روابط عمومی شرکت نیز در سومین‌ جشنواره «روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» نشان عالی مسئولیت اجتماعی را کسب کرد.

گفتنی است این رویداد سالانه با مشارکت «خانه روابط عمومی ایران»، «نشریه تحقیقات روابط عمومی»، «انجمن روابط عمومی» و دبیرخانه «جایزه سرآمدی روابط عمومی» ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های صداوسیما در تهران برگزار شد.

photo ۲۰۲۳ ۰۹ ۰۲ ۲۱ ۲۰ ۵۰

2

تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۶
شناسه مطلب : 53773
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی