در گفت و گوی چیلان با مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران تشریح شد:برنامه “فولاژ” برای دستیابی به ۴۹۰ هزار تن تولید و فروش ۴۴۰ هزار تن محصول در سال ۹۷
فولاد آلیاژی ایران انتظار دارد تا پایان سال جاری به تولید ۴۹۰ هزار تن مذاب و فروش ۴۴۰ هزار تن محصول دست پیدا کند.

مهندس علیرضا چایچی، مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در گفت و گو با  چیلان  به برنامه های تولید و فروش شرکت تا پایان سال اشاره کرد و گفت: انتظار داریم تا پایان سال به تولید ۴۹۰ هزار تن مذاب و فروش ۴۴۰ هزار تن محصول دست پیدا کنیم.

وی افزود: بحث توسعه صادرات نیز از مهمترین اهداف این شرکت در طی این ۱۶ سال بوده به گونه ای که میزان صادرات از ۱۰ تن در سال ۸۱ به ۷۳ هزار تن در سال ۱۳۹۶ رسیده است. البته مشابه سایر شرکت ها، تحریم، محتملا فولاد آلیاژی را از دستیابی به برخی از اهداف و برنامه ها به ویژه در امر صادرات دور خواهد کرد چرا که به دلیل مسائل بانکی و نقل و انتقال وجه و همین طور حمل و نقل بین المللی، مشکلاتی را در امر صادرات ایجاد خواهد نمود.

چایچی ابراز امیدواری کرد که با تلاش جمعی، شرکت این موانع را پشت سر بگذارد.

وی تصریح کرد: حداقل انتظار از مسئولین امر در حوزه فولاد در چنین شرایطی این است که چون تحریم، یک مبحث کلان مملکتی است و به سطوح ملی و بین المللی بر می گردد لذا متولیان کشور به این موضوعات ورود پیدا کنند و موانع و مشکلات را مرتفع نمایند.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
شناسه مطلب : 21431
ارسال
Share on TumblrShare on RedditShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.