مدیر بازرگانی صنایع فولاد کرمان خبر داد:امسال فروشنده شمش می شویم
براساس برنامه ریزی های صورت گرفته واحد فولادسازی 440 هزار تنی شرکت فولاد کرمان امسال به ظرفیت اسمی خواهد رسید و در نتیجه این واحد تولیدی یکی از فروشندگان شمش خواهد شد.

کیوان رحیم منش، مدیر بازرگانی صنایع فولاد کرمان با اشاره به اینکه طرح تولید آهن اسفنجی و فروسیلیس در دست بررسی برای این شرکت است، به  چیلان  گفت: شرکت در حال بررسی طرح های توسعه ای است که یکی از این طرح های در حال مطالعه، تولید فروسیلیس می باشد که حتی منطقه مورد نظر برای احداث کارخانه، مشخص شده و از لحاظ زیرساخت های آب، برق و گاز مناسب تشخیص داده شده است.

وی افزود: همچنین پیگیری پروژه احیاء مستقیم برای تولید آهن اسفنجی نیز دیگر طرحی است که در دست بررسی شرکت صنایع فولاد کرمان است.

رحیم منش فعالیت های فعلی فولاد کرمان را نیز این گونه تشریح کرد: در حال حاضر یک واحد تولید میلگرد به ظرفیت ۲۰۰ هزار تن داریم که در این واحد دپوی قابل توجهی از تولیدات وجود داشت اما به دلیل بهبود وضعیت بازار در ماه های اخیر توانستیم به ظرفیت تعریف شده برسیم.

وی با اعلام این خبر که واحد فولادسازی ۴۴۰ هزار تنی شرکت که سال قبل وارد مدار تولید شد، امسال به ظرفیت اسمی خود می رسد گفت: این خط تولید سال گذشته وارد مدار تولید شد اما نتوانستیم در سال ۹۵ به ظرفیت اسمی برسیم و تلاش می کنیم در سال جاری به ظرفیت اسمی تعریف شده برای این خط دست یابیم که در این صورت نه تنها مواد اولیه مورد نیاز برای واحد نورد خودمان تامین می شود بلکه علاوه بر فروش میلگرد، فروش شمش نیز در برنامه شرکت قرار خواهد گرفت.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹
شناسه مطلب : 12230
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.