تازه ترین عناوین
جزئیات تولید کنسانتره در سال ۹۹​/ رشد ۵ درصدی تولید کنسانتره شرکت‌های بزرگ
میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ در سال ۹۹، با افزایش ۵ درصدی نسبت به سال ۹۸، به بیش از ۴۹.۷ میلیون تن رسید. همچنین میزان تولیدکنسانتره شرکت‌های بزرگ در اسفند ۹۹، حدود ۳ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۹۰۳ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸، ۵ درصد کاهش یافت. طی ۱۲ ماهه سال ۹۹، شرکت‌های بزرگ ۱۸میلیون و ۷۴۰ هزار و ۱۸ تن کنسانتره به شرکت‌ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۸، حدود ۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش  چیلان ، ۱۰ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان اسفند، ۴۹ میلیون و ۷۱۴ هزار و ۴۴۵ تن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۴۷ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۹۳۴ تن بود.
از این میزان، شرکت «گل گهر» ۱۶ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۴۳۵ تن، «چادرملو» ۱۱ میلیون و ۴۶۷ هزار و ۸۵۵ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» ۶ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۵۱۹ تن، «گهر زمین» ۴ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۷۴۵ تن، «مرکزی» ۴ میلیون و ۲۲۰ هزار و ۴۹۳ تن، «توسعه فراگیر سناباد» ۲ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۶۶۱ تن، «اپال پارسیان سنگان» ۲ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۷۲۱ تن، «صبانور» یک میلیون و ۴۳۵ هزار و ۵۶۲ تن و «جلال آباد» ۳۹۷ هزار و ۸۰۸ تن، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، ۲۶۵ هزار و ۶۴۶ تن کنسانتره تولید کردند.

تولید ۳.۵ میلیون تن کنسانتره در اسفند
میزان تولیدکنسانتره شرکت‌های بزرگ در اسفند ۹۹، حدود ۳ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۹۰۳ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (۳ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۵۲۲ تن)، ۵ درصد کاهش یافت.
طی ۱۲ ماهه سال ۹۹، شرکت های بزرگ ۱۸میلیون و ۷۴۰ هزار و ۱۸ تن کنسانتره به شرکت ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۲۰ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۵۲۸ تن)، حدود ۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.
میزان ارسال کنسانتره در اسفند نیز یک میلیون و ۴۷۵ هزار و ۹۲ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۷۶۶ هزار و ۶۵۵ تن)، حاکی از کاهش حدود ۱۷ درصدی است.

کاهش ۵۴ درصدی تولید سنگ آهن دانه بندی
شرکت های بزرگ، طی ۱۲ ماهه سال گذشته، ۹۰۲ هزار و ۴۵۴ تن سنگ آهن دانه بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشه (یک میلیون و ۹۶۵ هزار و ۷۳۳ تن)، ۵۴ درصد کاهش نشان می دهد.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴
منبع : ایمیدرو
شناسه مطلب : 35097
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.