دیدار مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران با رئیس سازمان صمت استان یزد
مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در دیدار با رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خواستار همکاری بیشتر بین سازمان صنعت و معدن و شرکت فولادآلیاژی شد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همراهی این سازمان شاهد اتفاقات خوبی در صنعت استان باشیم.

به گزارش  چیلان ، علیرضا چایچی در این دیدار به جایگاه خاص شرکت فولاد آلیاژی در کشور و خاورمیانه اشاره کرد و از پیشرفت طرح یزد یک گفت: پروژه یزد یک نزدیک به ۱۲ سال روی زمین مانده بود اما با همکاری و با تکیه بر دانش متخصین بومی در این ۱۷ ماه نزدیک به ۳۲ درصد پیشرفت کار داشته و در حال حاضر ۹۰ درصد این پروژه اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی با بیان این موضوع که تلاش متخصصین بر روی این موضوع است که تا پایان سال اولین قوس در این پروژه به بهره‌برداری برسد، ادامه داد: امیدواریم که تا پایان سال نیز اولین ذوب را هم تولید کنیم .
وی در ادامه به روند رو به رشد و توسعه فولاد آلیاژی اشاره کرد و از پروژه ۴۰۰ هزارتنی کلاف به عنوان پروژه‌ی جدید در دست اجرا در شرکت فولاد آلیاژی نام برد.
علیرضا چایچی در پایان از سازمان صنعت و معدن استان خواست تا در این شرایط سخت تحریم و مشکلات واردات محصولات و ترخیص آنها از گمرک به صنعت‌گران استان کمک کند و گفت: امیدواریم به زودی شاهد راه‌اندازی شهرک قطعه‌سازی در استان باشیم و ما برای سهولت کار و کمک به تأسیس آن اعلام آمادگی می‌کنیم.
محمد کاظم صادقیان رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد نیز در این دیدار به این موضوع اشاره کرد که ما برای کمک و تسهیل‌گری برای اهالی صنعت استان آماده‌ایم و بر این موضوع معتقدیم که چرخ صنعت استان باید همچنان بچرخد تا شاهد تولیدات بیشتر صنعت باشیم.
محمد کاظم صادقیان به رویکرد سازمان صنعت و معدن استان اشاره کرد و گفت: رویکرد ما این است که نسبت به دغدغه های فعالان صنعت، معدن و تولید کنندگان و کارآفرینان حساس باشیم و نسبت به رفع این دغدغه ها در سریعترین زمان ممکن اقدام کنیم تا روند تولید و صنعت کشور با مشکل مواجه نشود.

samt

2

تاریخ انتشار : ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰
شناسه مطلب : 46905
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی