فولاد آلیاژی ایران برنده تندیس زرین پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور
شرکت فولاد آلیاژی ایران، تندیس زرین پنجمین جشنواره ملی «صنعت سلامت‌ محور» را دریافت کرد و از عملکرد این شرکت در حوزه سلامت تقدیر شد.

به گزارش  چیلان ،پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور توسط انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ایران با پشتیبانی سازمان های متولی سلامت از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صمت، سازمان ملی استاندارد، سازمان محیط زیست و همکاری جوامع دانشگاهی، با رویکرد ارتقای سلامت صنایع تولیدی و خدماتی در اسفند ۱۴۰۱ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید.

در این دوره از جشنواره که با حضور ۱۰۰ شرکت بزرگ فعال در بخش صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، پس از ارائه خوداظهاری به دبیرخانه جشنواره و انجام ممیزی های حضوری و بررسی مستندات و نتایج مرتیط ،از بین ۴۰ شرکت حائز شرایط، شرکت فولاد آلیاژی ایران در اولین حضور خود در این جشنواره در مجموع موفق به کسب تندیس زرین جشنواره بعنوان بالاترین سطح عملکرد در حوزه سلامت  در بین شرکتهای بررسی شده گردید. در این جشنواره تنها ۵ شرکت بزرگ صنعتی معدنی دیگر مفتخر به دریافت تندیس زرین شدند.

جشنواره ملی صنعت سلامت محور با شعار سلامت محوری، فرهنگ سازمانی، توسعه پایداردر تلاش است، سلامت محوری را در فرهنگ و سیاست های سازمانی به عنوان یک اصل اساسی با هدف توسعه پایدار در صنایع و بنگاه های اقتصادی پیاده سازی نماید. مهمترین اهداف این جشنواره عبارتند از:

  • ارتقای علمی سلامت و بهداشت در بخش صنایع تولیدی و خدماتی کشور
  • بهبود و توسعه فرآیندهای سلامت محور در صنایع داخلی و استراتژیک کشور
  • تعیین جهت در اولویت های فعلی و آتی سازمان ها برای پاسخگویی و مسئولیت پذیری در خصوص سلامت ذینفعان، جامعه و محیط زیست
  • ایجاد بستر ارتباطی پایدار برای تبادل اندیشه و ارائه راهکارهای کاربردی در بین صنایع به جهت توسعه و ارتقای سطح سلامت جامعه
  • اتخاذ سیاست های نوین و اهمیت دادن به مفهوم سلامت محوری در ساختار صنایع با هدف تشکیل کارگروه های تخصصی سلامت محور
  • معرفی و رونمایی از تازه‌ترین دستاوردهای حوزه تاب‌آوری و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها در مقابله با پاندمی کووید ۱۹

شایان ذکر است سطوح رتبه بندی صنایع و معادن سلامت محور در این جشنواره به شرح ذیل می­باشد:

۱. سطح زرین ۲. سطح سیمین ۳. سطح بلورین ۴. سطح اشتهار ۵. سطح اهتمام

20230220 194123

 

2

تاریخ انتشار : ۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷
شناسه مطلب : 48032
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی