تجلیل از برگزیدگان و برندگان بهپویی و پژوهش در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره و نمایشگاه پژوهش و فناوری گروه ملی صنعتی فولاد ایران
عصر روز سه شنبه ۲۰ دی ماه از برگزیدگان و برندگان بهپویی و پژوهش در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره و نمایشگاه پژوهش و فناوری گروه ملی صنعتی فولاد ایران تجلیل شد.

به گزارش  چیلان ،  عصر روز سه شنبه ۲۰ دی ماه، تالار اجتماعات گروه ملی، شاهد حضور پرشور همکاران و مدعوینی از دانشگاه بود.

این مراسم با حضور دکتر محمدی مدیرعامل شرکت، جمعی از معاونین، مدیران مجموعه و برخی اساتید هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز از ساعت ۱۴:۱۵ آغاز گردید.

دکتر محمدی سخنان خود را با لزوم اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه آغاز نمودند و خواستار حضور بیش از پیش گروه‌های علمی و تخصصی دانشگاهی در گروه ملی ذیل تفاهم نامه موجود شدند.

ایشان در خصوص پروژه های توسعه ای در دست مطالعه و اجرا و همچنین اولویت نوسازی و ریومپ برخی از خطوط تولیدی گروه ملی در آینده ای نزدیک نیز سخنانی ایراد کردند.

در ادامه کلیه سخنرانان دانشگاهی، برندگان مسابقات کارگاه های برتر، برگزیدگان و برندگان مسابقات بهپویی و فعالیتهای پژوهشی با اهدا لوح تقدیر، تندیس و جوایز نقدی مورد تجلیل قرار گرفتند.

شایان ذکر است تعداد جوایز این دوره از جشنواره، نسبت به دوره های پیشین، افزایش سه برابری داشت.

2 9

1 10

2

تاریخ انتشار : ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۸
شناسه مطلب : 46809
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی