برنامه های تحولی ذوب‌آهن اصفهان برای جبران زیان انباشته
مهدی کوهی مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان ضمن تاکید بر حرکت فولادسازان به سمت فولاد سبز، اظهار کرد: در واحدهای کوره بلند در دنیا، برای تبدیل شدن به صنعت فولاد سبز باید پروژه‌های زیست محیطی را مورد توجه قرار دهند؛ بنابراین در ذوب‌آهن برنامه ایجاد زیرساخت‌های لازم زیست محیطی را در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش  چیلان ، مهدی کوهی مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان ضمن تاکید بر حرکت فولادسازان به سمت فولاد سبز، اظهار کرد: در واحدهای کوره بلند در دنیا، برای تبدیل شدن به صنعت فولاد سبز باید پروژه‌های زیست محیطی را مورد توجه قرار دهند؛ بنابراین در ذوب‌آهن برنامه ایجاد زیرساخت‌های لازم زیست محیطی را در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: ۷ پروژه زیست محیطی در حال حاضر در ذوب‌آهن در حال اجراست. کوهی یادآور شد: ذوب‌آهن راهی به جز تولید محصولاتی که سازگار با محیط‌ زیست هستند، ندارد. وی درباره عبور ذوب‌آهن از خطر زیان‌دهی اعلام کرد که با برنامه‌های تحولی پیش‌رو، زیان انباشته ذوب‌آهن جبران می‌شود.

وی گفت: در نیمه نخست امسال، تولید مثبت بود، اما موضوعاتی که گریبانگیر ذوب‌آهن است سبب شده تا برای بهبود وضعیت ذوب‌آهن، برنامه اصلاح ساختار مالی از طریق افزایش سرمایه و تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در دستور کار قرار دهیم.

2

تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۴
شناسه مطلب : 55980
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی