با تکیه بر توان داخلی صورت گرفت؛ثبت رکورد کمترین میزان توقفات اضطراری کارخانه کنسانتره ۲.۶ شرکت اپال پارسیان سنگان
با تکیه بر توان داخلی و همت کارکنان واحد کنسانتره 2/6 شرکت اپال پارسیان سنگان؛ رکورد کمترین میزان توقفات اضطراری کارخانه کنسانتره 2.6در آبان ماه ۱۴۰۲ به دو ساعت رسید و برگ زرین دیگری به مجموعه افتخارات شرکت اپال پارسیان سنگان اضافه شد.

به گزارش  چیلان ، با تکیه بر توان داخلی و همت کارکنان واحد کنسانتره ۲/۶ شرکت اپال پارسیان سنگان؛ رکورد کمترین میزان توقفات اضطراری کارخانه کنسانتره ۲.۶در آبان ماه ۱۴۰۲ به دو ساعت رسید و برگ زرین دیگری به مجموعه افتخارات شرکت اپال پارسیان سنگان اضافه شد.

جواد علیزاده رئیس دفتر فنی برنامه ریزی تعمیرات کارخانه کنسانتره ۲.۶ شرکت اپال پارسیان سنگان گفت: خوشبختانه با تلاش و همت روز افزون کارکنان شرکت اپال پارسیان در کارخانه کنسانتره ۲.۶ در آبان ماه ۱۴۰۲ رکورد کمترین میزان توقفات اضطراری در طول یک ماه به میزان ۲ ساعت به ثبت رسید که این امر جز در سایه برنامه ریزی و اجرای دقیق تعمیرات، تلاش شبانه روزی نیروها در واحد های مختلف تولید، تعمیرات و برنامه ریزی و در نهایت تدابیر مدیریت محترم کارخانه محقق نمی گردید.

وی افزود: تمامی کارخانجات و صنایع روز دنیا در تلاشند این توقفات اضطراری که هزینه های زیادی از قبیل از دست رفتن تولید، هزینه قطعات تعویضی، هزینه نیروی انسانی، هزینه پیمانکار تعمیراتی و … برای سازمان تحمیل می کند را کنترل نمایند، از طرفی با توجه به اینکه حذف تمامی توقفات تقریبا غیر ممکن می باشد، اما با برنامه ریزی مدون، توانستیم در راستای کاهش میزان توقفات اضطراری رکورد جدیدی به ثبت رسانیم.

علیزاده دلیل عمده عدم حذف کلیه توقفات را شرایط خط تولید عنوان کرد و گفت: خط تولید به صورت زنده در حال جریان است.بنابراین در صورت عدم اتخاذ تدابیر تخصصی، اگر این توقف و خرابی اضطراری با حادثه ایمنی و سلامت پرسنل مواجه شود، قطعاً هزینه ها چند برابر می گردد.

علیزاده ادامه داد رکورد فوق در حالی به ثبت رسید که میزان کل توقفات برنامه ای و اضطراری درآبان ۱۴۰۲ بیست و هفت ساعت بود .وی در ادامه گفت در این ماه ضریب دسترسی که حاصل تقسیم ساعت کار به ساعت تقویمی است عدد ۹۶ درصد می باشد که بسیار مطلوب و در حد معیار های جهانی می باشد.

رئیس دفتر فنی برنامه ریزی تعمیرات در ادامه به نتایج دست‌یابی به این رکورد اشاره کرد و افزود: رسیدن به هدف مذکور مطابق با اهداف تعریف شده و همچنین افزایش اعتمادبه‌نفس کارکنان واحد ازجمله مهم‌ترین نتایج دست‌یابی به این رکورد بود. جواد علیزاده در خاتمه ثبت رکورد کمترین توقفات اضطراری را مرهون همدلی، کمک و تلاش جدی کارگران و مدیران این مجتمع و رهنمودهای مدیرعامل محترم شرکت دانست و گفت: این دستاورد بزرگ، برگ زرینی از ثمره تلاش، همکاری و همیاری پرسنل شرکت اپال پارسیان در واحد های تولید ، تعمیرات ، دفاتر فنی ، بازرگانی ، بومی سازی و واحدهای پشتیبانی و اداری است که بر صفحه تاریخ این شرکت خواهد درخشید.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۱
شناسه مطلب : 56969
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی