مدیر مجتمع فولاد البرز غرب در گفت و گو با چیلان خواستار شدبخشنامه ها در خدمت صادرات فولاد باشد
صادرات یک امر کوتاه مدت نبوده بلکه به برنامه ریزی های بلندمدت نیازمند است و نیاز به بازاریابی دارد لذا دولت باید در صدور بخشنامه ها تمامی این موارد را مدنظر قرار دهد.

احمدی سعدی مدیرعامل مجتمع فولاد البرز غرب در گفت و گو با  چیلان  گفت: در رونق تولید چند عامل باید در نظر گرفته شود که برخی از آنها مربوط به دولت بوده و شامل تسهیل صادرات، کمک به شرکت ها در جهت تامین نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت ها و کمک به شرکت ها در نقل و انتقال پول که به یک چالش اصلی برای واحدها تبدیل شده می شود. برخی عواملی نیز به تولیدکننده باز می گردد که تولیدکنندگان باید با افزایش کیفیت قدرت رقابت خود در بازار را افزایش دهند.

مدیرعامل فولاد البرز غرب در گفت و گو با  چیلان  خاطرنشان کرد: توجه داشته باشیم که صادرات یک امر کوتاه مدت نبوده بلکه به برنامه ریزی های بلندمدت نیازمند است و نیاز به بازاریابی دارد لذا دولت باید در صدور بخشنامه ها تمامی این موارد را مدنظر قرار دهد تا تولیدکنندگان بتوانند صادرات خود را با فکر برنامه ریزی نمایند.

برنامه صادرات ۱۰۰ هزار تن محصول را در سال ۹۸ داریم

سعدی درباره برنامه مجتمع فولاد البرز غرب در حوزه صادرات اظهار داشت: فولاد البرز غرب تا امسال برنامه ای برای صادرات نداشت و محصولات تولیدی در داخل به مصرف می رسید اما با توجه به اینکه ظرفیت مجتمع امسال افزایش خواهد یافت از اینرو برنامه صادرات را داریم و در همین خصوص دپارتمان صادرات را در شرکت شکل داده ایم. انتظار ما این است که امسال به صادرات ۱۰۰ هزار تنی دست یابیم.

مدیرعامل فولاد البرز غرب ادامه داد: در زمینه صادرات، همزمان بازاریابی ها شروع شده و مذاکراتی را نیز با طرف های خارجی داشتیم و در ابتدای امر بیشتر تمرکز ما بر روی کشورهای همسایه خواهد بود اما قطعا بازارهای هدفمان را گسترش خواهیم داد.

⚠️این مطلب را در نسخه چاپی نشریه  چیلان  (شماره ۸۴) بخوانید. تلفن اشتراک: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱

2

تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
شناسه مطلب : 26507
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.