عظیمیان خبر داد:دو برنامه فولادمبارکه برای توسعه فولادهرمزگان
حمیدرضا عظیمیان،مدیرعامل فولاد مبارکه در بازديد از فولاد هرمزگان گفت: برنامه فولاد مبارکه برای اجرای طرح توسعه فولاد هرمزگان، در دو فاز احداث خط تولید تختال و نورد پیش خواهد رفت.

به گزارش  چیلان ، مهندس عظیمیان در بازدید از فولاد هرمزگان به تشریح برنامه‌های فولاد مبارکه برای توسعه فولاد هرمزگان پرداخت و در این‌باره اظهار داشت: ما دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای این طرح در نظر گرفتیم؛ برنامه کوتاه مدت ما شامل دو مرحله افزایش ۱.۵ میلیون به ٢ میلیون تن تولید تختال و احداث یک خط نورد برای تولید پلیت میل است.

وی افزود: در برنامه دراز مدت هم قصد داریم پروژه تولید ١٠ میلیون تن  فولاد را برای  فولاد مبارکه ، باتوجه به ظرفیت‌های فولاد هرمزگان در بندرعباس پیش ببریم .

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه تاکید کرد: ما به دنبال فعالیت‌های تکنولوژیک هستیم و قطعا بخش متالورژی و ریخته‌گری برای تولید محصولات جدید و با کیفیت بسیار ضروری است. بر همین اساس ما از برگزاری فعالیت‌های علمی از جمله اولین کنفرانس ریخته‌گری مداوم فولاد که در آذر ماه به همت شرکت  فولاد هرمزگان برگزار می شود حمایت می کنیم.

 مهندس عظیمیان درخصوص احداث خط نورد ٢فولادمبارکه و ضرورت ایجاد آن گفت: قطعا این امر به صنعت کشور کمک خواهد کرد و امیدواریم قبل از پایان سال کار شروع شود .

2

تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
شناسه مطلب : 29150
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ویژه نامه چیلان- کارنامه 6 ماهه 99