تازه ترین عناوین
رشد تولید در ذوب آهن اصفهان رقم خورد
ذوب آهن اصفهان موفق شدند در 11 ماهه امسال افزایش 25 درصدی را در تولید کک، افزایش حدود 6 درصد را در تولید بخش فولادسازی و افزایش بیش از 11 درصدی را در تولید آگلومره رقم بزنند.

به گزارش  چیلان ، اردشیر افضلی معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان از افزایش تولید این شرکت در ۱۱ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به ۱۱ ماهه اول سال گذشته افزایش ۲۵ درصدی در تولید کک، افزایش حدود ۶ درصد در تولید بخش فولادسازی و افزایش بیش از ۱۱ درصد را در تولید آگلومره رقم بزنند.

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان در آستانه پنجاه سالگی قرار دارد، گفت: این مجتمع عظیم صنعتی نقش مهمی در شکل گیری صنعت فولاد کشور ایفا نموده و امروز نیز در ابعاد مختلف به بالندگی و توسعه خود ادامه می دهد.

مهندس افضلی ضمن اشاره به تنوع تولیدات ذوب آهن گفت: این شرکت به ویژه در بخش نورد، در کشور منحصر به فرد است و قادر به تولید محصولاتی همچون تیرآهن بال پهن، ریل و مقاطع مختلف است که در کشور تنها تولید کننده این محصولات محسوب می گردد.

معاون بهره برداری ذوب آهن به فعالیت های زیست محیطی این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی نیز اشاره نمود و گفت: این شرکت از ۱۵ سال گذشته اقدامات گسترده ای برای کاهش مصرف آب انجام داده که حاصل آن صرفه جویی ۵۰ درصدی در این زمینه است. در ضمن این شرکت که از پساب زرین شهر برای تامین آب خود استفاده می کند ، اقدامات جدیدی برای استفاده از پساب شهرهای اطراف آغاز کرده که تاثیر چشمگیری در کاهش مصرف آب خواهد داشت.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
شناسه مطلب : 16959
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.