به بهانه اولین همایش تخصصی ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکیبومی‌سازی ترانسفورماتور کوره قوس الکتریکی برای نخستین بار در کشور
دانیال گرزین مدیرعامل شرکت‌ ترانسفورماتور کوره آریا در گفت‌وگو با چیلان اظهار داشت: پیش از این، ترانسفورماتورهای خاص کوره قوس‌ الکتریکی از کشورهای خارجی وارد می‌شد و بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، گارانتی و سرویس و نگهداری این محصولات از معضلات فولادسازان به شمار می‌رفت. برای رفع وابستگی به خارج، گروه صنعتی آریاترانسفو با تاسیس شرکت ترانسفورماتور کوره آریا اقدام به بومی‌سازی ساخت ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی نموده که توانسته با توجه به استقبال شرکت‌های تولیدکننده فولاد و پیمانکاران عمده واحدهای فولادی، بخش عمده‌ای از نیاز کشور به واردات ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی را مرتفع ساخته و همچنین این شرکت بزرگترین ترانسفورماتور کوره قوس الکتریکی را با توان ۲۱۰ مگا ولت آمپر در دست طراحی و ساخت دارد‌.

دانیال گرزین مدیرعامل شرکت‌ ترانسفورماتور کوره آریا در گفت‌وگو با  چیلان  اظهار داشت: پیش از این، ترانسفورماتورهای خاص کوره قوس‌ الکتریکی از کشورهای خارجی وارد می‌شد و بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، گارانتی و سرویس و نگهداری این محصولات از معضلات فولادسازان به شمار می‌رفت. برای رفع وابستگی به خارج، گروه صنعتی آریاترانسفو با تاسیس شرکت ترانسفورماتور کوره آریا اقدام به بومی‌سازی ساخت ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی نموده که توانسته با توجه به استقبال شرکت‌های تولیدکننده فولاد و پیمانکاران عمده واحدهای فولادی، بخش عمده‌ای از نیاز کشور به واردات ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی را مرتفع ساخته و همچنین این شرکت بزرگترین ترانسفورماتور کوره قوس الکتریکی را با توان ۲۱۰ مگا ولت آمپر در دست طراحی و ساخت دارد‌.

مدیر عامل شرکت‌ ترانسفورماتور کوره آریا گفت: عمده تولید فولاد ایران به روش کوره قوس‌الکتریکی صورت می‌گیرد و خروج از سرویس هر ترانسفورماتور می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را به شرکت‌های تولیدکننده وارد کند و این شرکت آمادگی انجام خدمات ۲۴ ساعته برای ترانسفورماتورهای کوره موجود و خصوصا ترانسفورماتورهای ایتالیایی موجود در خطوط فولادسازی را دارد‌.

دانیال گرزین افزود: اولین همایش تخصصی ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی با هدف آموزش موارد مورد نیاز دست‌اندرکاران فنی و بازرگانی این حوزه در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود. مدیران واحدهای فولادسازی، مدیران خرید و کارکنان بهره‌برداری شرکت‌های فولادی می‌توانند از این همایش تخصصی در راستای پایدارسازی تولید در بنگاه‌های خود استفاده کنند.

به گزارش  چیلان ، اولین همایش تخصصی ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی توسط شرکت ترانسفورماتور کوره آریا و با همکاری شرکت CEM INDUSTRIAL TRANSFORMERS ایتالیا و گروه رسانه‌های تخصصی  چیلان ، ۲۶ مردادماه سال جاری از ساعت ۹:۳۰ دقیقه الی ۱۴ در محل هتل المپیک تهران برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش با دبیرخانه این همایش تماس حاصل فرمایید:
تلفن همراه: ۰۹۳۳۷۲۳۲۵۱۱
تلفن ثابت: ۳۳۶۷۰۱۴۸(۰۲۳)

trans

2

تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۶
شناسه مطلب : 43596
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی